Особливості ранкової зйомки весільного дня

Ранкова зйомка – важливий початок весільного дня. Зйомка вранці може бути 2-х типів – класична вдома з викупом або в готелі. Продумайте заздалегідь, в яких кімнатах будуть проходити збори. Так як нареченій в цей день будуть допомагати мама, бабуся, тітоньки, подруги, сестри, візажист, а потім ще прийде наречений з друзями, то кімната повинна бути просторою, не захаращеною зайвими меблями. Краще все зайве винести в іншу кімнату і максимально звільнити простір.

Нареченій заздалегідь треба продумати який гарний одяг вона одягне вранці в момент зборів, створення зачіски і нанесення макіяжу. Бажано, щоб одяг був однотонний, пастельних тонів, а найкраще світлий. Також ви можете запросити дружок і ваших подруг провести з вами цей ранок з шампанським і солодощами. Якщо всі будуть одягнуті в одному стилі це буде красиво  і естетично дивитись на фото.

Краще щоб вранці обручки і інша маленька весільна атрибутика (запрошення, обручки, букет та інше) була у нареченої. Вранці є можливість їх всі зняти в той час коли роблять макіяж.

Постарайтеся зробити сюрпризи один для одного, якісь дрібниці, які збагатять ваше свято, ще раз підкреслять ваші почуття один до одного, ваше ставлення до близьких людей.

Готель має ряд плюсів в порівнянні зі звичайним варіантом викупу з дому батьків:

  • по-перше, вранці ви прокинетеся в красивій обстановка, що відразу підніме вам настрій.
  • по-друге, красива обстановка дасть можливість отримати фотографії на якісно іншому рівні і по ідеях, і за атмосферою.
  • по-третє, в готелі не буде обшарпаних стін, як в звичайних під’їздах, не буде небажаних сусідів, які, побачивши весілля повиходять зі своїх квартир з бажанням отримати викуп, чи не буде величезної кількості родичів, які вранці займуть весь простір, включаючи ванну кімнату і т .п.
  • І найважливіше, якась відокремленість в готелі вранці створить ауру таїнства і хвилюючого очікування. Відразу після цього можна організувати скромний фуршет, а після нього піти гуляти по місту. У підсумку, ви отримуєте при невеликих додаткових витратах зовсім іншу атмосферу свята і економію часу.

 

Зйомки нареченого

 

Наречений просто зобов’язаний відповідати в цей день нареченій. Разом з дружбами ( які бажано також мають бути одягнені в одному стилі  і кольорі)  можуть відвідати барбер шоп і зробити собі укладку, а також пофотографуватись в чоловічій атмосфері.  Розслабитись і випити келих віскі чи ще якось улюбленого напою.

ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ ВИКУП

Під час викупу Ваші головні помічники – свідки. Постарайтеся викуп організувати так, щоб всі гості могли стежити за жартівливим випробуванням нареченого. Вузькі сходові прольоти з тьмяним світлом і тісний коридор не найкраще місце для їх проведення. Попросіть свідків активно керувати гостями, легко і не нав’язливо направляти їх, просити не оточувати щільним кільцем, так щоб не закривати фотографу і відеографу те, що відбувається.

І зустріч наречених краще зробити  пропустиши нареченого до будинку нареченої. Нехай їхня зустріч буде в окремій кімнаті наодинці з фотографом і відеографом,  так як це досить емоційний  момент  і потрібно дати можливість молодятам  його прожити , не відволікаючи , а фотографу в свою чергу  дати можливість зняти цей момент.